İl Başkanımız Fesih Bingöl

Kıymetli Gençler;

İnsan yaratılmışların en şereflisidir. Diğer varlıklardan farklı olarak akıl, şuur ve irade ile donatılmış; iyiyi kötüden, doğruyu yanlıştan, faydalıyı zararlıdan, adeleti zulümden ayırt edebilme yeteneği verilmiştir.

İnsanın özlemi ise, yeryüzünün en önemli değeri olan saadet içinde yaşamaktır. Saadet; ancak sevgi ve kardeşlik, hak ve özgürlük, adalet, refah ve saygınlık ortamında gerçekleşir. Bu ortam ancak davasına inanmış gençler tarafından inşa edilebilir. Onun içindirki Milli Görüş lideri merhum Necmettin ERBAKAN hocamızın ifadesiyle: ‘Bir ülkenin en büyük gücü, topu, tankı, tüfeği, parası değil; imanlı ve inançlı evlatlarıdır.’

Bizim davamızın esası şefkattir. Gayemiz tüm insanlığın saadeti için bütün gücümüzle çalışmaktır. İnsanlığın saadeti için çalışmak inancımız gereğidir. Dünya’ya yön veren, şan veren hareketlerin itici gücü tarih boyunca gençler olmuştur. Bu düşünceden hareketle bir toplumu ifsat etmek veya ıslah etmek ancak gençlerle başarılabilir. Milli Görüş bu yönüyle gençliğe çok önem vermektedir.

Saadet partisi, yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençliğimizin inanç sahibi olması, bilgi sahibi olması, güzel ahlak sahibi olması ve aksiyon sahibi olması için tüm gücüyle çalışmaktadır.

Davamızın en büyük prensibi olan: ‘Önce Ahlak ve Maneviyat’ bu özelliklerin temel kaynağıdır. Bizler bu özelliklere sahip bir toplum olsun diye geceli gündüzlü çalışmalara devam etmekteyiz. Biz bu çalışmaları yaptığımız zaman dünya ve ahret saadetine ereceğimize inanıyoruz. ‘ Bizde herkes kardeşi için yaşar. Bunun için bütün kardeşlerimizi Saadet Partisi’nin çatısı altında çalışmaya davet ediyorum.'

Ne mutlu, davasını yaşam biçimine dönüştürerek mücadele eden gençlere,

Ne mutlu, her türlü olumsuzluğa rağmen yeni ve adil bir dünyanın kurulması için mücadele eden gençlere,

Ne mutlu her şeye rağmen bulunduğu yerden emin olan gayesine müdrik gençlere.

Genç Saadet Eskişehir web sitesi aracılığıyla başta Eskişehir olmak üzere ülkemizin her köşesinde canla başla çalışan gençlerimizi tebrik ediyor, muvaffakiyetler diliyorum. Allah’a emanet olunuz.

İnş. Müh. Fesih BİNGÖL

SAADET PARTİSİ ESKİŞEHİR İL BAŞKANI

Paylaş |                       Arşiv     
2976 kez okundu

 

Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 3° -3°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret239355