Saadet Partisi Odunpazarı İlçe Başkanlığı Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır, KDV, ÖTV indirimi ve İmar affının uzatılmasını değerlendirerek. Belediye başkanlarının Milli Görüş belediyeciliğinin üstüne çıkamadıklarını söyledi.

Medyada bu indirimleri “Ekonomide müjde üstüne müjde” diye başlıklar attığını hatırlatan Çakır, “Zannettik ki, tarımsal üretim teşvik edilecek, ürünlere devlet garantisi getirilecek ve tarım ürünleri üretimi arttırılması sağlanacak. Sanayi üretimi artmasını sağlayacak haberleri okuyacağımızı umduk. Esnafın üzerindeki vergi v. Maliyetlerinin azalacağını okuruz sandık. Ama okuduğumuz sadece çok fazla almadığımız beyaz eşyada KDV-ÖTV indirimi, borçların ve yapılan eksik işlerin bildirimlerinin uzatılması haberleri oldu. 2019 yılına dair umutlarımız azaldı” dedi.

Yeni yılda gidilecek seçimlerin gerginlik ve hamaset üzerine değil, kardeşlik ve birlik havasında sürdürülmesini isteyen SP Odunpazarı İlçe Başkanlığı Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır, insanların birbirlerini karalamak yerine talip oldukları belediyelere dönük projeleri ile gündeme gelmeleri gerektiğini vurguladı.

4 yıl yatan, seçime 1 yıl kala çalışan zaten yapmak zorunda oldukları hizmetleri dev afişlerle takdim eden belediyeciliği göreve devam edeceklerini kaydeden Çakır, “Yaşamı zorlaştıran sorunlar devam eder. Bu böyle gitmez. Artık bunun değişmesi gerekir. Çare var ve Çare Saadet Partisi’dir. Çünkü Milli Görüş Belediyeciliği bir markadır. Her türlü imkanı olan, çok yüksek oylarla seçilen belediye bakanları henüz bu markanın üstüne çıkamadılar. Halkımızın takdir edeceği. ‘Halka hizmeti Hakka hizmet’ şiarında olan adaylarımızla seçimlere gireceğiz” diye konuştu.

EsgazetePaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
19 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 

Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 3° -3°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret239355