Saadet Partisi Eskişehir Milletvekili aday adayı Fesih Bingöl, parti olarak şahısların değil ilkelerin mücadelesini verdiklerini söyledi.

Parti binasında basın açıklaması yapan Bingöl, “İktidarı değil, bozulan düzeni değiştirmek için uğraşıyoruz. Bu yeni dönemde nefreti değil kardeşliği büyüteceğiz. Kin ve öfkeyi değil, merhameti büyüteceğiz. Düşmanlarımızn değil, dostlarımızın sayısını artıracağız. Bu coğrafya hepimizin. Acının tarifi olmaz, acının ırkı, dili, rengi ve bölgesi olmaz. Bu coğrafyaya barış ve kardeşlik kan dökerek değil, ter dökerek ve dil dökerek gelecektir.

Saadet Partisi olarak; Yolsuzluğa, Yandaşlığa, Yalakalığa, Yasağa,Yağmaya asla izin vermeyeceğiz. Akıl, Adalet, Ahlak, Adanmışlık, Asaletten asla taviz vermeyeceğiz” dedi.

“Türkiye’ye Bilge Başkan Temel Karamollaoğlu’nu Cumhurbaşkanı adayı olarak göstermek için kanunla belirlenen 100.000 imza şartı vardır” diyen SP Eskişehir Milletvekili aday adayı Fesih Bingöl şunları söyledi:

“ Yaşanabilir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye’yi inşaa edecek ilkeler ve projeler adamı Bilge Başkan için imza verme tarihi 4 Mayıs Cuma – 9 Mayıs Çarşamba tarihleri arasında 6 gün (Cumartesi – Pazar dahil), saat 08.00 – 20.00 arasında seçmen olarak bulunduğunuz ilçe seçim kurullarına T.C. numarası yazılı kimlik kartlarınız ile müracaat ederek Sayın Karamollaoğlu’nun aday olmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm Eskişehirli hemşerilerimizden imza talep ediyoruz. Eskişehir Merkez, Odunpazarı, Tepebaşı, Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalgazi, seçim Kurulları Valilik binası yan sokağındaki binadır. (Defterdarlık karşısı)

İmza verenlerin bilgileri asla başka kurum ve kişilerle paylaşılmayacağı, kanunla güvence altına alınmıştır. Bir seçim kurulunun diğer seçim kuruluyla bilgi paylaşımı yasaklanmıştır. Rahatlıkla farklı partilere üye olanlar da aday göstermek için imza verebilirler. Bu bir seçim değil, yalnızca aday gösterme işlerimidir. Seçim Kurulları yanında açılan stantta görevlimiz her türlü yardımı yapacaktır. Demokrasi kültürü yüksek olan Eskişehir’imizde herkesi imzaya davet ediyoruz.”

EsgazetePaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
51 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 

Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
8° 3°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret238142